UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
پیام های بازدید کننده پیام بگذارید
حالا تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر
ویدیوهای مرتبط
رادار آرایه فازی سری UND-SR215 برای امنیت زمینی و تشخیص پهپادها محصول امنیتی و حفاظتی 00:21
رادار آرایه فازی سری UND-SR215 برای امنیت زمینی و تشخیص پهپادها محصول امنیتی و حفاظتی
رادار آرایه فازی
ماژول ضد پهپاد
ماژول ضد پهپاد
FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security 00:40
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules 00:45
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection 00:46
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range 00:35
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range